Oprava a servis hybridných automobilov

Toyota, Lexus, Honda, Cadillac, Chrysler a iné

Naša spoločnosť sa zaoberá servisom poškodených elektrických častí hybridných a elektrických automobilov.

Ponúkame:

 • diagnostika hybridných vozidiel
 • oprava hybridných elektronických systémov vo vozidle
 • repas / oprava hybridných batérií
 • nabitie hybridných batérií bez vozidla (hlboko vybité)
 • kontrola hybridných článkov
 • kompletná regenerácia hybridných batérií
 • výmena hybridných batérií
 • ekologická recyklácia batérií

Ako prebieha proces obnovy našej hybridnej batérie.

PRED REKONDIKCIOU

 • Každá farebná čiara predstavuje individuálny modul (alebo článok) vo vnútri neúspešnej hybridnej batérie.
 • Línie rôznych dĺžok predstavujú rôzne kapacity modulov.
 • Množstvo rôznych dlhých vedení a najmä veľa krátkych vedení znamená, že batéria bola extrémne nevyvážená s niekoľkými zlými modulmi.

Čo nám hovorí naše vybavenie
Repasovanie hybridnej batérie

Počas Rekondície

Proces obnovy je rozdelený do niekoľkých krokov. Všetky tieto kroky využívajú rôzne vybavenie na dosiahnutie rôznych cieľov.

 • Cyklovanie – Obnovuje kapacitu a testuje moduly záťažou, aby sa odstránili slabé moduly alebo moduly, ktoré sa môžu blížiť ku koncu životnosti.
 • Profilovanie - Presné meranie modulov sa vykonáva na klasifikáciu a určenie dôležitých parametrov modulov.
 • Záverečné testovanie – Testovanie finálneho produktu pri vysokej záťaži zaisťuje, že výsledkom procesu obnovy je dobre vyvážený a zladený hybridný akumulátor.

Čo nám hovorí naše vybavenie
Repasovanie hybridnej batérie

Po rekondícii

 • Po procese obnovy bude každá batéria pozostávať iba z vysokokapacitných modulov s podobnými vlastnosťami (kapacita, odpor atď.).
 • Graf zobrazuje všetky moduly s podobnou vysokou kapacitou, čo naznačuje dobre vyváženú batériu so zladenými modulmi.

Čo nám hovorí naše vybavenie
Repasovanie hybridnej batérie

Hybridná náhradná batéria

 
 

Ak jazdíte na Hybride s vekom 10 a viac rokov, je pravdepodobné, že ste trochu zaspali kvôli nákladom na výmenu batérie. Doteraz existovalo len málo možností, ako si nechať vymeniť hybridnú batériu vo vašom Hybride, buď pôjdete k predajcovi, alebo riskujete, že vám ju niekto opraví výmenou jediného modulu. Dokonca aj pri výmene u predajcu vás pravdepodobne stále odrádza chýbajúca záruka ponúkaná na batériu predajcu.

Kompletne prerobené a otestované – to je dôležité! Väčšina „opráv“ hybridnej batérie  zahŕňa iba výmenu jedného modulu, čo znamená, že za „opravu“ batérie budete čoskoro opäť platiť. Nižšie si prečítajte oveľa viac informácií o tejto téme, naše batérie prechádzajú úplným procesom renovácie a úpravy.

Naša záruka – Všetky naše batérie sa dodávajú s našou zárukou 1 rok.

Prečo by ste si mali vybrať batériu od nás

Počas procesu renovácie používame kvalitné vylepšené diely. Každá batéria prechádza rozsiahlym procesom opravy a prestavby, ktorý trvá niekoľko dní. Proces začína záťažovým testovaním batérie a identifikáciou jej aktuálneho celkového zdravotného stavu. Batéria sa potom rozoberie a podrobí sa kompletnému procesu obnovy.

Batériové moduly alebo „články“ sú kondicionované v procese, ktorý zvráti starnutie modulov a obnoví ich schopnosť uchovávať elektrickú energiu. Stanoví sa kapacita modulov a modul sa umiestni do „inventára“ modulov s podobnou kapacitou. Zvyšné komponenty batérie sú vyčistené, repasované a testované, aby sa zabezpečila správna prevádzka.  Celá batéria sa potom znova zloží a otestuje sa záťažou v celom svojom profile v reálnom svete, ktorý na ňu kladie rovnaké nároky ako pri jazde v reálnom svete. Každá batéria musí pred inštaláciou do vozidla spĺňať prísne výkonnostné normy.

Ak uvažujete o oprave batérie, odporúčame vám kontaktovať nás a prediskutovať výmenu hybridnej batérie.

Existuje mnoho obchodov a jednotlivcov, ktorí tvrdia, že dokážu opraviť vašu batériu už za 300€. Aj keď sa lacná oprava batérie môže zdať na prvý pohľad lákavá, bližší pohľad zvyčajne poskytne iný príbeh. Jednoduché opravy batérie zvyčajne zahŕňajú iba výmenu jedného chybného modulu vo vašej batérii. Aj keď to môže vymazať chybné hlásenie a vrátiť sa na cestu lacno, má to veľa vysoko rizikových nástrah, ktorým sa možno nebudete vedieť vyhnúť.

Najprv zvážte náhradný modul – za 500€ za celú opravu si môžete byť istí, že osoba, ktorá opravuje batérie, nemá žiadny spôsob, ako skutočne otestovať moduly, ktoré inštaluje. Jednoducho kupujú použité moduly z eBay alebo iného dodávateľa použitých dielov s nádejou, že modul je dobrý. Existuje šanca 1:28 (alebo horšia), že modul je v skutočnosti zlý, pretože väčšina použitých modulov pochádza z chybných batérií, ktoré sa práve rozoberajú a predávajú kus po kuse.  

Tu je to, čo odporúčame:  Zavolajte nám, keď uvidíte červený trojuholník alebo máte kód P0AC4 alebo P0BBD (vymeňte hybridnú batériu). Nasmerujeme vás smerom, ktorý vám ušetrí peniaze v krátkodobom aj dlhodobom horizonte. Aj keď sa vám na začiatku môže zdať drahšie utrácať viac, sľubujeme, že z dlhodobého hľadiska miniete viac, ak sa rozhodnete pre jednu z tých opráv hybridnej batérie za 500€.

Potrebujete poradiť? +421 911 445 233 zavolajte nám.

Alebo si vyžiadajte nezáväznú bezplatnú cenovú ponuku